A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kézzel festett fonalak. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kézzel festett fonalak. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. szeptember 20., péntek

Les Marottes de Nathalie: Pozitive Thinking (1)

Ninánál láttam meg ezt az aranyos kis, avagy nem is annyira kicsi mintát. Először fel sem tünt, hogy ingyenes minta, de aztán kiderült hogy részletekben lesz fent. Az első rész már fent is van, innen leszedhető.

Ninától megvettem a kész kis csomagot. Itt meg lehet találni a részleteket is. Lehet teljes adag fonalat venni, és csak a mintához kellő mennyiséget. Nina mint mindig, csodálatosan csomagolva küldte nekem a fonalakat. Már ezért megérte :)

32 countos, halványlila, Zweigart vászonra kezdtem el hímezni.


2013. június 7., péntek

Jardin Privé: Patchwork Eté - Nyár

Ezt egy SAL keretein belül hímezzük facebookon. Becsatlakoztam én is, majd adminisztrátora lettem a csoportnak. Úgyhogy muszáj volt legalább egyet nekem is felmutatni :-D

Hát a nyárral kezdtem. Sajnos az anyagot összefogtam... :( 

A színeket megint átvariáltam. Van benne Nina féle fonal, és TGA is.

25 countos vászon, 1x1 szálon 1 szállal készült.



CCN Hónapok - Március

Kedvet kaptam ehhez a sorozathoz, de persze csak egyetlen hónapig jutottam :-D De ami késik nem múlik, idővel majdcsak elkészül a sorozat :) Szokás szerint nem az eredeti színekkel dolgoztam. Van benne egy kis TGA. Kétféle zöld és egy barna :)

25 countos fein flobára készült, 1x1 szálon 1 szállal.


2013. február 2., szombat

LHN: Caffé Latte

Az utolsó darabja is elkészült a kávés sorozatnak. Még a teás várat majd persze magára, de úgyis külön akarom majd őket kereteztetni. 
Ezt az utolsó darabot a kórházban varrtam, majdnem kész volt még szülés előtt, de aztán utána kellett befejeznem mégis.

Nina anyagára hímeztem, csak emlékeztetőül. Cocoa Heart 32 countos pamut hímzővászonra. Továbbra is eredeti CC Silk fonalakkal.

Íme:

Caffé Latte

Egyben a három

2012. október 21., vasárnap

Birds of Feather: Kindness Sampler

Még véletlen sem eredeti fonalakkal, nem is teljes a minta. Eredetileg esküvői ajándékra szántam, de sajnos nem készült el időre. Úgyhogy nem tudom mi lesz a sorsa. Valami saját célra lesz felhasználva. 

Azt hiszem, ha emlékeim nem csalnak, hogy Nina fonalai voltak benne, meg TGA.

25 countos vásznon van, Fein-Floba. 1x1 szálon, 1 szállal.


Karácsonyi SAL 2012.

Ezer meg egy éve nem tettem fel ide semmit. Pedig nem arról van szó, hogy nem csináltam semmit :) Most pár képet csatolok. Bár nem csináltam mindenről, amit elkövettem mostanában. De épp költözés előtt vagyunk, úgyhogy némely dolog már nem volt kéznél, meg amit csináltam képet az is rémes, mert egy sötét este készültek. De gondoltam már valamit felrakok, mert szegény itt hónapok óta üresen áll...

Hát íme egy dolog, amivel elkészültem. Legalábbis hímzésileg. Beneveztem egy karácsonyi mintába. Mindent megváltoztattam rajta, azért is mert elszúrtam a mintát :-D
Csak kézzel festett fonalak vannak benne, mint Nina fonalai, WDW és TGA fonalak. A csillag meg egy Anchor arany. 
Hiba persze van benne... kicsit át kellett miatta variálnom a mintát :) Ez van :)