A következő címkéjű bejegyzések mutatása: LHN. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: LHN. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. február 2., szombat

LHN: Caffé Latte

Az utolsó darabja is elkészült a kávés sorozatnak. Még a teás várat majd persze magára, de úgyis külön akarom majd őket kereteztetni. 
Ezt az utolsó darabot a kórházban varrtam, majdnem kész volt még szülés előtt, de aztán utána kellett befejeznem mégis.

Nina anyagára hímeztem, csak emlékeztetőül. Cocoa Heart 32 countos pamut hímzővászonra. Továbbra is eredeti CC Silk fonalakkal.

Íme:

Caffé Latte

Egyben a három

2010. július 24., szombat

LHN Cappuccino (2)

Nehezen megy a jelentés, mert nincs gépem. El sem hiszem, hogy ezzel a laptoppal elvoltam itthon. Olyan lassú, hogy valami hihetetlen.

Elkészültem a Cappuccinoval. Azért a keret a végére kezdett megőríteni. Mondtam már, hogy utálom az ismétlődő mintákat?

Múltkor

Készen
 És egyben a kettő

2010. július 10., szombat

LHN Cappuccino (1)

Annától újra kedvet kaptam ehhez, hogy ezt elővegyem. Egy újabb csészike készül, csigatempóban.

Az előző csészike már jó régi darab :-D 3-asával akarom majd kereteztetni, szóval elég lenne most csak ezt meg még a 3. kávésat megcsinálni, és már mehetne is keretezőhöz, de nem tudom, hogy ez lesz-e a terv. Most a jövő héten jó lenne ezt befejezni, meg még egy gyógynövényes RR-t és akkor szabin leszek, és inkább csinálom a Zsinagógát, mert több időm lesz talán végre rá. Hát majd meglátjuk.
Képek enyhén életlenek... de ennél a gyógynövényes lesz mindjárt a rosszabb :-D Azt is mutatom a következőben :)

 

2009. október 25., vasárnap

LHN - Travelling Stitcher (1)


Úgy tűnik tényleg kezd visszatérni a hímzős kedvem. Ennek örömére a változatosság kedvéért újba kezdtem. De ez nem nagy munka, csak egy kis kitérő.
Maradt még a Ninától vásárolt rózsaszin anyagomból, pont erre találták ki, nem? ;) :)

2009. augusztus 5., szerda

LHN - Frappuccino




Mivel úgy elszúrtam a citromot, valami kedélyjavító hímzésre volt szükségem. Ezért elővettem az LHN kávés sorozatból az egyik darabot, a Frappuccinot.
Ninától vásárolt anyagra készült, egy Cocoa Heart nevűre. 32 countos vászon. Sajnos nem bizonyult megfelelő választásnak, mert a világos szín, a Vanilia Pudding nem látszott egyátalán rajta, miután ráhímeztem. Nem tudom mi az oka, pedig az anyag viszonylag sötét, talán az, hogy a világos részek az anyagban olyasmi színűek, mint a fonal. Úgyhogy kicsit megváltoztattam a mintát, bekontúroztam. Mert hogy ki nem bontom az tuti.
1 szállal hímzem egyébként, az eredeti CC Silkekkel, amit a minta ír.
(Na, basszus, míg ezt írtam itt, látom ám, hogy Botond a kész csészémen autózik. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...)

2009. július 16., csütörtök

LHN Baking


Emlékeztek még erre? Felfedem a titkot, bár jó soká. De legkisebb húgom most kapta kézhez :) Gondoltam, hogy milyen jó lesz majd az utókornak, ha megörökíti papírformában is a legjobb receptjeit :) Azt hiszem örült neki :)

Hát ez a mintácska volt, csak mint akkor is mondtam sajnos kicsit hibásan, mivel csak másoltam képről, nincs meg a minta.

2009. január 12., hétfő

Under the prairie moon készen

Klaudiának készítettem.

2008. október 31., péntek

LHN párnák Kolosnak



A párnamániás kisfiamnak.