Ezen is ügyködtem egy keveset. Nem sokat de valamicskét.
Múltkor itt tartottam
Most
Végre én is elkezdtem! Igaz renitens leszek megint, nehogy már tök egyformám legyen a lányokkal :-D Kávéval festettem meg a 32 countos fehér Murrano anyagomat. A barnákat kicseréltem WDW és TGA barnákra, amikért hálás köszönetem Ritának, mivel ő válogatta nekem össze a szineket, ha már ott van neki kéznél minden ;) Az egész ötlet onnan jött, hogy ki akartam cserélni a feliratot a WDW Trick or Treat nevű fonalára a névazonosság miatt. Nem biztos, hogy jó lesz az ötlet egyébként, mert eléggé beleolvad a szine, de majd még meglátjuk mi lesz a végén a sorsa.