Egyszer valamikor, jó régen csináltam ezt a kis hardangert. Valamelyik este csináltam belőle egy ilyen kis díszt. Ritától szerztem hozzá tűket, meg súlytást, azzal díszítettem. Na ez is tipikus első mű, gyakorolni kell még az ilyet :-D
Mária Jézussal
6 éve